V nepřehledné zatáčce a v její těsné blízkosti cyklista nesmí:

- stát,
- zastavit,
- zastavit a stát.

PUZZLE ČR-EVROPA

Vydavatel: Mikula - Mrózek ABM s.r.o.

První fází je sestavení puzzle, na kterém je vyobrazena mapa České republiky se sousedními státy. Sada obsahuje také krabičku na jednotlivé dílky puzzle. Správně sestavený puzzle slouží jako návod k vyplnění velké mapy. Do této mapy děti vlepují erby českých měst, dopisují jejich názvy a názvy některých větších řek. Dále vlepují vlajky sousedních států a dopisují jejich názvy. Další částí této kolekce je velká mapa Evropy, do které se vlepují vlajky států a dopisují se jejich názvy. Po zdárném dokončení těchto úkolů si děti mohou na vyznačené místo nalepit samolepku s titulem mistr ČR a mistr Evropy.

Hra Superpaměť s evropskými vlajkami Poslední součástí naší sady je hra superpaměť. Na kartičkách jsou vyobrazeny vlajky evropských států. Karty vystříhejte, obraťte vlajkami dolů a hledejte stejné dvojice: vlajka – stát,
vlajka – hlavní město. Jestliže nenajdete dvojici, musíte otočit karty zpátky a ve hře pokračuje další hráč. Hru je možno hrát také tak, že druhou kartu můžete otočit, pouze pokud uvedete správný název státu, je-li na kartě uvedeno hlavní město, nebo hlavního města, je-li na kartě uveden název státu. Vyhrává hráč, který nasbírá největší počet dvojic.

Cena: 120Kč
Objednat e-mailem:
Objednat telefonicky: 777 742 000, 777 742 001

Při objednávce 4 a více kusů DOPRAVA ZDARMA.

O nás | Naše publikace| Připravujeme | Obchodní podmínky| Jak nakupovat| Kontakty